Купівля та продаж вільхових лісоматеріалів за новою системою Prozoro

Починаючи з 1.02.2020 року, ви можете брати участь в торгах вільхи з круглої деревини в системі Prozoro. Візьміть участь в пілотному плані міністрства енергетики та охорони навколишнього середовища і продайте деревину на одному з кращих майданчиків ДП «Прозоро.Продажі» — Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/ciny-na-kruglyak-vilqhy-na-prozoro-prodazhi.

Закупівля вільховою круглої деревини на Prozorro.Sale

Згідно з діючим законодавством, лісогосподарські підприємства в обов’язковому порядку повинні продавати свою продукцію на електронних аукціонах Prozoro. Але існують певні категорії лісу, які неможливо продати:

  1. виходячи з колективних договорів, матеріали, які застосовуються в якості будівельних матеріалів і опалення житлового приміщення або державних і комунальних приміщень;
  2. деревина, яка була заготовлена на випадок настання надзвичайної ситуації;
  3. для потреб армії або безпеці громадян.

Завдяки електронному модулю Prozorro.Sales ви можете вести продаж необробленого лісу чесно, прозоро, до того ж громадськість може стежити за ходом проведення аукціонів. Однією з цілей з боку уряду є прискорення процесу продажу круглої деревини і переходу ринку деревини з корумпованих і тіньових схем в стан прозорості.

Продаж відбувається на офіційних сайтах Прозорро.Продажі — це відкриті аукціони по бруківці вільхи і не тільки, з умовами і результатами яких кожен може ознайомитися. Крім того, є доступ до даних безкоштовно про кількість, обсяг, якість та вартість проданих ресурсів, а також до все відомості про людину, який здобув перемогу в торгах.

Разом з реалізацією необробленого лісу в системі Prozoro було розпочато централізований контроль за деревиною, що значно знижує рівень корупції.

Дізнайтеся ціни на лісоматеріали з вільхи в Україні на сайті УУБ

Згідно нормативної бази, яка контролює продаж різної категорії лісоматеріалів, і введені нових умов, є можливість на електронному аукціоні виставляти тільки ті партії, обсяг яких перевищує або дорівнює 150 метрів кубічних, а вартість є не менше 200 тис. Грн. Угоди на більш маленькі на сьогоднішній день проводяться за старим принципом, проте в майбутньому планується ввести нові умови в систему Прозорро, щодо реалізації більш дрібних партій.

Ви можете взяти участь в онлайн-аукціоні системи Prozoro. Ви можете продавати на акредитованій платформі «Української універсальної біржі». Для цього зареєструйтеся на сайті sale.uub.com.ua, вносите всі внески і робіть виграшні ставки на що з’явилися лоти.

Статистика прибутку лісового господарства після запуску нововведень свідчить про безумовне тріумф цього плану. Продаючи круглу деревину вільхи та інших дерев, підприємці отримали прибутку 3,6 мільйона гривень в період з лютий-березень 2020 року.

Ви можете слідкувати за новинами «Українській універсальній біржі» на офіційній сторінці в Facebook. Для швидкого засвоєння методології роботи в Prozoro.Sales скористайтеся відеоінструкції на нашому каналі YouTube.

Якщо ви постійний користувач електронної системи, то вам буде набагато простіше працювати з розсилкою електронної пошти з популярними угодами, яку ви зможете самостійно налаштувати за допомогою фільтрів на сайті «Української універсальної біржі», Telegram-бота і Viber-бот, який буде відправляти на регулярно вам миттєві оповіщення про аукціони.

Зв’яжіться з експертом сайту УУБ і дізнайтеся всю необхідну інформацію про те, як придбати вільху з круглих лісів через Prozoro. Ви відразу зможете відчути особливість нашого сайту, адже ми є одними з найбільш досвідчених в сфері продажу нерухомості.