Як недорого купити якісний ліс в Україні

Відкриті аукціони в системі Прозорро.Продажі – це зручний та досить вигідний спосіб продати або купити якісний кругляк-сосни онлайн, незалежно від того, в якому регіоні України знаходиться постачальник. Для того щоб вже зараз стати учасником торгів, варто попередньо пройти реєстрацію на спеціальному майданчику, акредитованому системою Prozorro. Реалізація якісної необробленої деревини вважається відносно новим напрямком в електронній системі Прозорро.Продажі.

Новий формат продажу лісу

Варто уточнити, що в даній електронній системі укладають угоди абсолютно різні компанії, незалежно від напрямку та масштабів бізнесу. У тому випадку, коли учасник зацікавлений ​​в купівлі-продажу різних товарів, ліквідації корупції, тіньових шахрайських схем, рекомендується скористатися сучасним сервісом Прозорро.Продажі. Є дані статистики, з якими треба теж ознайомитись – дохід від аукціонів з реалізації лісоматеріалів на сьогоднішній день складе близько трьохсот мільйонів гривень. Щодня через перевірений майданчик проходять аукціони на Прозорро.Продажі з необробленої деревини. Завдяки спеціальним фільтрам можна швидко та просто підібрати вигідну для себе пропозицію.

У минулому році Уряд виніс нову Постанову № 1178, в якій були прописані нові вимоги щодо продажу лісоматеріалів. Зокрема, це стосується й техсировіни сосни, яка використовується для виробництва ПТП. Раніше даний вид товару купувався ненадійними шляхами через інші неконтрольовані майданчики. Це призвело до роздуття корупції та маніпулювання цінами. Відкрито про продаж великих партій деревини ніде не сповіщали. У таких продавців була можливість самостійно ставити свої ціни на свій розсуд.

Постанова стала регулятором у сфері державних закупівель великих партій. Згідно з цим документом, не менш 25% усієї сировини повинно продаватися на спеціалізованих майданчиках Prozorro.Sale. Вони являє собою онлайн майданчики, на яких зареєстровані офіційні компанії, які реально можуть поставити оголошений обсяг деревини.

Особливості торгів через аукціони

На Прозорро.Продажі торгівля відбувається наступним чином:

  1. Компанія-продавець деревних ресурсів реєструється та вказує всі дані, реквізити, за якими можна визначити легітимність організації. Чи справді вона здатна поставити пиломатеріал в таких кількостях.
  2. Покупець бачить всі аукціони та може прийняти в них участь, розмістивши замовлення. Це буде свідчити про згоду купити даний лот за вказану ціну.
  3. Після закінчення проведення аукціону визначається переможець, як правило, це той покупець, який залишив заявку останнім.
  4. Покупець може уточнити умови поставки та узгодити спосіб оплати.Всю цю інформацію простежують інші користувачі, що дає певні гарантії. Крім відповідності правил торгів, аукціон на Прозорро.Продажі став гарантом того, що за кожну операцію гроші у вигляді податків відраховуються до державного бюджету. Більше інформації за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-tehnichnoqi-derevyny-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale.